Novější 1 3 10 20 29
  • 16. 3. 2017 9:46
    Ivo
    Turnaje 2017

Ahojda lidičky. Vidím, že stránky asi umřely, ale přesto se zkusím zeptat. Víte už termíny turnajů na rok 2017?

• 18. 2. 2016 5:02
    Jana Gašperanová
    volejbal

Dobré rano rada by som sa informovala,či tento rok budete usporiadavat turnaj 4+2mix.Sme amatérska parta z Prahy a radi by sme sa zučastnily ak by to bolo možné.Dakujem za odpoved,Jana.

Krajský pohár

Jen ve zkratce bych chtěl informovat o postupu mužstva A do Východočeského finále konaného ve Chvaleticích. Tuto neděli předvedli kluci týmovou hru a ve výsledku jim nebylo co vytknout. Podrobnější hodnocení tu bude zhruba za týden až to ve Chvaleticích vyhrajem. ;-) Držte pěsti. :-)

• 30. 12. 2011 19:16
    Zdeněk
    Turnaj Lomnice nad Popelkou 26.12. 2011

Příznivci nechanického volejbalu.
    Rád bych vás informoval o turnaji, který proběhl 26.12.2011 v Lomnici nad Popelkou.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů: Dřevěnice, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Radim a Nechanice. Proto bylo rozhodnuto hrát každý s každým.

Ondřej Pečinka,

1.První zápas jsme odehráli proti Radimi. Soupeř byl doplněn o 3 hráče z hradecké Slavie (kadeti a dorostenci), takže jim nechyběly zkušenosti z vyšších soutěží. Na nás byla vidět nesehranost. V prvním setu jsme měli tradičně špatný příjem, nahrávky létaly až za antény a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o 5 bodů. Bylo nutné vybrat oba tajmy v každém setu. Koncovka nám však vyšla, srovnali jsme a vyhráli 25 : 23. Takto probíhal i druhý set a první výhra 2 : 0 na turnaji byla naše.
    2.Druhý zápas s Lomnicí byl jednodušší. Soupeř nastoupil v 5 hráčích. Zápas proběhl lépe než první a mohli jsme se radovat z druhé výhry 2 : 0. Jen bych chtěl dodat, že s tímto soupeřem jsme se utkali i znovu v semifinále a způsobil nám mnoho problémů.
    3.Třetí zápas ve skupině byl nejtěžší. Čelili jsme druholigovým Dřevěnicím. Sice hráli bez nahrávače, ale jejich výškový průměr byl 195 a to jen protože s nimi hrálo libero. Dřevěnice měli skvělé bloky a nebylo pro ně těžké hrát přes můj, Ondrův nebo Čendův blok, vyhnout se, nebo blok vytlouct nebo nás zalít. První set jsme se tahali o bod až do 9 : 10 a pak jsme uhráli jen do 16 míčů, ale ve druhém setu jsme přidali a na začátku jsme vedli o 4 body. Avšak série nevynucených chyb a neproměněných útoků znamenalo smazání náskoku a Dřevěnice se pomalu dostávali do vedení, které zvyšovali až na konečných 25 : 20.
    4.Čtvrtý zápas jsme hráli proti Jičínu, který hraje soutěž KP 1. Byl to nejslabší soupeř. Nutno dodat, že jim chybělo mnoho hráčů ze základní sestavy, jako i já a Honza (Čenda) Jiruška, (hostujeme u nich). Proti tomuto soupeři jsme si i dovolili změny v sestavě a zkoušku nových signálů.

Rekapitulace základní skupiny: 3x výhra 2 : 0 a prohra s Dřevěnicemi 0 : 2. Postup ze základní skupiny z 2. místa do vyřazovacích bojů.

5.Ve vyřazovacích zápasech jsme se znovu utkali s Lomnicí. Těžko říci, zda soupeř hrál o mnoho lépe, či jsme se rozseděli z čekání na zápas. Každopádně se přestalo hrát, soupeř začal vytloukat bloky a my jsme vyhazovali jednu smeč za druhou. Snad každý druhý bod soupeře byla naše vyhozená smeč. Nepomohly ani oba tajmy. Proto jsme v koncovce prohrávali a nedokázali jsme srovnat a první set jsme v poměru 20 : 25 prohráli. Tu sodu od trenéra, kterou jsme dostali, nepřeji nikomu. Ve druhém setu jsme nechali na hřišti více méně všechno a udržovali si náskok 5 bodů už od začátku, který jsme v průběhu setu zvyšovali až na konečných 25 : 17. Hrálo se na dva sety a součet bodů a my jsme se mohli zaslouženě radovat z postupu do finále, kde jsme se opět potkali s Dřevěnicemi.
    6.Finále se prakticky odvíjelo v tom samém duchu, jako v zápase ve skupině. První set byl soupeř lepší, přehrával nás všem a bylo ho těžké ubránit, přesto jsme v druhém setu zabrali a soupeř se začal potit, aby vyhrál. Škoda však série, kdy Brťa třikrát po sobě zablokoval jejich útoky a vzápětí nato smečuje do půl saka a tím jsme opět nedokázali otočit balon a Kuba dává tři smeče do autu. Čendovi se rozklepala kolena, protože hrajeme proti lize. Ondra se čtyřikrát snaží zespodu prorazit dřevěnickou desku mými nahrávkami nalepenými na sako. Nosu podobně jako Kuba několikrát mimo kurt. Těmito chybami jsme pomohli Dřevěnicím, aby si dokázaly nastřádat dostatečný náskok. Ve finále 2 prohra turnaje a proto celkové 2. místo na Vánočním turnaji v Lomnici nad Popelkou.
    Celým turnajem nás provázelo experimentováním se sestavou a pozicemi. První zápas Kuba odehrál na smeči, protože nemohl na U a bylo třeba hrát vše, bloky, smeč, pole a trojky. Na další zápasy už nastoupil na univerzálu, jak si zvykl na Slavii a pravidelně skládal. I když se kluci občas nemohly sejít s mými nahrávkami, tak z nich dělali co se dalo.

Chtěl bych vyhodnotit:
    1.Že jsme se sešli po dlouhé době. Celým turnajem nás provázela nesehranost, ale to se očekávalo, protože možnost trénovat spolu je pouze 1 x za týden a to v pátek od 20.00h, protože jsme s klukama na školách v Brně a Praze. Ukazuje se však, že jsme skvělá parta, ve které se dokážeme podpořit i když se zrovna nedaří.
    2.Dobré bloky, které nás provázely celým turnajem, až na pár situacích, kdy jsme prostě selhali, nám zaručily 2.místo.
    3.Jeden z faktorů byla únava, protože jme odehráli celkem 12 setů a už jsme tolik nemohli. Nedá se nic dělat, musíme jít do fyzičky.
    4.Chtěl bych dodat, že jsme také nebyli v plné sestavě a turnaj jsme odehráli v 6 hráčích bez střídání.
    5.Velký dík a hlavně za úspěch na tomto turnaji patří trenérovi, který přijal naše pozvání a dával nám co proto, až nás dovedl k druhému místu.

Přeji Vám všem hezký den.

Zdeněk Poddaný

• 4. 11. 2011 9:45
    Honza Zikl
    Nový WEB těchlovice volejbal

Na adrese volejbal.zikl.cz sem rozjel nový web s fotkama z turnajů, stávající web techlovice.net co máte uvedený v odkazech můžete smazat.
    Honza

• 25. 9. 2011 21:33
    trenér
    Ukončení podzimní části krajského přeboru M -

Vážení příznivci nechanického volejbalu.
    Budu velice stručný.
    V sobotu jsme zvítězili nad Slávií HK "C" 2 x 3:0. Bylo to už bez Kuby Hroníka, protože je od středy 21.9.2011 hráčem Slávie Hradec Králové a tedy nám samozřejmě chyběl.
    Zrovna tak chyběl i dnes a jeho místo kapitána převzal Jan Bárta.
    - č. 11 Tomáš Vokatý náhradník
    Předvedli jsme ve dvou zápasech rozpačitý volejbal. První zápas jsme prohráli 1 : 3 zcela zaslouženě.
    Druhý zápas jsme dokázali otočit z 0 : 2 na 2 : 2, ale na více jsme neměli a prohráli jsme 3 : 2.
    Byl jsem rád, že Kuba jel s námi a pomohl mi se zaznamenáváním chyb jednotlivých hráčů a jejich kvalitních zásahů. Určitě si to kluci ještě rozebrali cestou domů.
    Těmito zápasy jsme ukončili podzim.
    Je nutné se zmínit o tom, že Jakub Hroník již v pátek večer nastoupil za Slávii HK 1-M v 19,00h a hrál dobrý volejbal. V sobotu dopoledné i odpoledne hrál za Slávii EX-JRI B dva zápasy proti Zlínu a večer proti Benátkům nad Jizerou "B".
    Musím dodat, že nám Kuba chybí, ale takto, jak budou herně dozrávat, budou odcházet další hráči do vyšších soutěží a my musíme hledat náhradu z vlastních řad.
    A tady se ukazuje kvalitní práce Zdeňka Rolla, protože jeho svěřenci už působí v dresu Nechanic "B" a to je kvalitní příprava na pozdější nástup do Nechanic "A" a dalších klubů.
    Naše řady, myslím tím nechanického "A" se rozšířily o další hráče jako je Petr Drábek,Matěj Pečenka a Láďa Mišík, kteří si s námi chodí zahrát a v říjnu by měl ještě přijít Jirka Ježek.
    Přeji Vám pěkný den.vst

• 18. 9. 2011 12:17
    trenér "A"
    Výsledky 7. a 8.kola krajského přeboru M - 2B

V sobotu jsme odehráli poslední dvě kola na domácí půdě, tedy před naším publikem.
    Chci Vám poděkovat za podporu našeho mužstva, protože jste se sami mohli přesvědčit co udělá s kluky Vaše faňdění.
    Soupeřem bylo mužstvo Starého Města Náchod, které je velice zkušené a herně vyzrálé, což nám předvedlo v prvním zápase, kde jsme se přetahovali o každý bod.
    Základní sestava byla postavena pro zápasy pod vedením kapitána Jakuba Hroníka takto:
    č.11 Tomáš Vokatý
    č.12 Zdeněk Poddaný
    č. 1 Jakub Hroník
    č. 3 Vojtěch Kladívko - libero
    náhradníci:
    č. 7 Tomáš Nosek - mírné potíže se zádami
    č. 9 Jan Bárta - absence na trénincích (studium VŠ)
    Navíc měl Kuba ten den narozeniny a to mu tak trochu svazovalo ruce.
    Přesto se rozehrál a potvrdil svoji pozici hráče č.1.
    Poměr míčů v prvním zápase byl pro nás i přes prohru 1 : 3 velice příznivý 91 : 94.
    Druhý zápas zpočátku probíhal podobně, ale příchodem dalších diváků a fanděním zvedlo naše mužstvo hlavy a srovnalo krok se soupeřem a v závěru setů dokázalo za stavu 24 : 24 strhnout vítězství na svoji stranu 26 : 24 ve dvou setech a v posledním setu 25 : 23.
    Poměr míčů odpovídá úsilí vydanému na vítězství 77 : 71.
    Musím konstatovat, že skutečně se začíná tvořit parta, kde přestávají hrát hráči každý sám za sebe a pomalu se ukazuje síla party.
    Velký dík patří Vám - divákům, kteří jste povzbuzováním vyhecovali kluky k těmto výsledkům.
    V zápase se nedařilo Zdeňkovi Poddanému a Honzovi Jiruškovi, tak jak by sami chtěli. Honza Bártů potřebuje trénovat a Tomáš Nosků taky. Snad se podaří je zařadit do mužstev v Brně.
    Tomáš Vokatý se houpe nahoru a dolů, ale včera v závěrečných okamžicích, udělal přesně co měl.
    Dobrou hru předvedlo naše libero, hlavně v druhém zápase.
    Ondra s Karlem odvedli svůj průměr a je potřeba přidat.
    Chci poděkovat všem hráčům za odvedený kolektivní výkon, protože o tom ten volejbal je.
    Příští sobotu 24.9.2011 hrajeme 9. a 10.kolo se Slávií HK C a 25.9.2011 v Červeném Kostelci 11. a 12.kolo.
    Prosím - držte nám pěsti a my se opět pokusíme Vás nezklamat.bd

• 11. 9. 2011 12:40
    trenér
    Výsledky 5. a 6.kola krajského přeboru M - 2B

Včera jsme odehráli 5. a 6.kolo podzimní části krajského přeboru M - 2B v Jezbinách a přes veškerou houževnatou snahu soupeře se nám podařilo vyhrát oba zápasy 3 : 1.
    Pro vytvoření sestavy jsem tentokrát měl velmi lehkou volbu. Pro oba zápasy byla stejná: